loader image

درباره شریف‌گیم

در سال ۱۳۹۹، شریف‌گیم توسط جمعی از بازی‌سازان و علاقه‌مندان به بازی‌سازی در دانشگاه صنعتی شریف به همراه طراحان و هنرمندانی از سطح کشور تاسیس شد.

تمرکز شریف‌گیم در برقراری ارتباط میان بازی‌سازان موبایلی با ناشران و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی می‌باشد. ما در شریف‌گیم قصد داریم بازی‌سازان را در فرآیند ساخت بازی به نحوی حمایت کنیم که بتوانند بازی‌شان را طبق استانداردهای روز دنیا تولید کنند و نهایتاً یک بازی تجاری‌سازی شده و قابل انتشار، خروجی دهند و از این طریق پتانسیل‌ بازی‌سازان ایرانی را شکوفا کنیم.

ما تیم شریف گیمیم

در سال ۹۸، شریف‌گیم توسط جمعی از بازی‌سازان و علاقه‌مندان به بازی‌سازی در دانشگاه صنعتی شریف به همراه طراحان و هنرمندانی از سطح کشور تاسیس شد که در حال حاضر این مجموعه در تهران در آدرس زیر مستقر می‌باشد.
تمرکز شریف‌گیم در برقراری ارتباط میان بازی‌سازان با ناشران و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی می‌باشد. در شریف‌گیم قصد داریم بازی‌سازان را در فرآیند ساخت بازی به نحوی حمایت کنیم که بتوانند بازی‌شان را طبق استانداردهای روز دنیا تولید کنند و نهایتاً یک بازی تجاری‌سازی شده و قابل انتشار خروجی دهند و پتانسیل‌شان را از این طریق شکوفا کنیم.

علی نادمی

CEO

ارشیا قنبری

Marketing manager

امیرمهدی مقدم

Content manager